Jdi na obsah Jdi na menu
 


Velikonoce 2007

9. 4. 2007

První Velikonoce s Berryškou jsme si skvěle užily. Neměla jsem ani čas na smutnění po dětech, které opět trávily velikonoční prázdniny s OB "šílenci" :)).

Zelený čtvrtek: Já a Berry jsme vyrazily do práce pěšky.  Kochaly jsme  se nádherným jarním ránem na rozsáhlých loukách. Bylo mi líto, že tam s námi není Borka. Dříve si to tam také užívala. Ale musela by jít jen na vodítku, protože jí kromě sluchu opouští i zrak a její orientace ve volném prostoru už není bezpečná. Ach jo.

Velký pátek: Naplánovaly jsme si setkání s Irčou a s klukama. Potřebovaly jsme probrat pár borderčích záležitostí. :)) Tak jsme spojily příjemné s užitečným a vyrazily do Náchoda. (viz.Agility)

Bílá sobota:  Naplánovány akce: s Kačenkou  zkusit vlohy pasení v Podkosti. (viz. Pasení) a večer návštěva nefalšované vesnické zábavy ve Stolíně - Družba 07. Den to byl velmi zajímavý, poučný, příjemný (náročný :)) ).

Boží hod velikonoční - neděle - byl ve znamení nácviku na zkoušku ZOP (viz.Kynologie) a  dobrého oběda u mých rodičů.

Velikonoční pondělí jsem místo pomlázky vytáhla Honzu a pesinky na menší - asi 10km - procházku na hory. Z Horního Maršova jsme si došli na Modrokamennou boudu a zpět. Super den. Potkali jsme pouze pár nadšenců a jinak klid, zpívání ptáků a my. Borka to zvládla celou dobu na vodítku, jen já mám ruku o pár centimetrů delší :)) Berryška se občas zamilovala do nějakého klacku a vnucovala nám ho. Měly  jednu velkou nevýhodu - byly většinou děsně dlouhý a nedaly se házet. Občas nás klackem nabrala a rozhodně nechápala, proč my nesdílíme její nadšení.

Shrnutí: Velikonoce utekly nesmírně rychle, užily jsme si je a máme na co vzpomínat.