Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jsou tu prázdniny a spousta zajímavých akcí :)))

9. 7. 2007

O víkendu 30.6. a 1.7. jsme se s Berryškou zúčastnily víkendu dogfrisbee na našem domovském cvičáku ve Dvoře.  Trochu jsem pochytila  techniku házení disku a nyní zbývá jen házet, házet , házet..... a zase házet. :)))  Hlavně, že to Berryšku baví.     Fotky jsou u Hárdíků a u Kačenky.

Hnedle následující týden jsme byly na prvním agi táboře. Opět ve Dvoře. Sešli se tu "Hárdíci" a bylo to s nimi moc fajn. :)))  Pejsci jsou prima smečka a lidičky  ..... jsou úžasní!!!  Dopoledne jsme běhaly agility, odpoledne tancovaly  s Álou  Smolíkovou. V pátek jsme pak  obě padly  a spaly a spaly. Unavil nás nejen sport, ale hlavně to špatné počasí.          U Káji  na stránkách je odkaz na fotky.:))))

V sobotu byl odpočinkový den a v neděli jsme opět vyrazily na cvičák. Nejen pocvičit poslušnost, ale hlavně se setkat s Irčou a omrknout nového člena její smečky - malého Lancelota. Pocvičily jsme , dokonce i zopakovaly "kousání" a Berryšce to všechno nějak šlo. Nebyla nijak otrávená, cvičila s  "úsměvem". Stihly jsme i s Irčou, s Evou N. a s Vendulkou   krátkou procházku. Byla tam s námi i Borka a skvěle zapadla do smečky. Užívala si to.